התקנת קמין גז בסלון

התקנת קמין גז בסלון

תחום הקמינים בישראל הולך ותופס תאוצה, האמת כמו כל טרנד חדש וממוחזר, ישראל היא ארץ חמה, וחוץ מבערי ירושלים לא היית מוצא קמינים בשאר אזורי המדינה. כמה כבר ימים קרים יש בשנה, האמת ממש כלום, ולכן לא היית מוצא קמינים בסולם העדיפויות אצל הלקוח הישראלי.

מתי התחום הזה יצא מהצללים שלו כאשר אדריכלים ומעצבי פנים התחילו לשלב את הקמינים ביחד עם עיצוב הבית, ריהוט הבית, עיצוב וחיפוי קירות, אלמנט שהוסיף המון לעיצוב בתים. נכון מיותר להגיד שהקמין הוא אלמנט מדהים כאובייקט בבית, במשרד, ואפילו בבית האח הגדול נמצא קמין במרכז הבית דבר שרק מחזק את העיצוב החדש לבתים משרדים טרקלינים ועוד.

קמינים לא מחממים

צעקה וטרנד עכשווי זה קמינים לא מחממים, מאחר ובאמת בתים לא צריכים קמינים מחממים שאולי גם מסכנים את ביתם כמו "קמינים מגז" מצאו פתרון היצרנים בעולם והוציאו לשוק קמינים לא מחממים אלא קמינים אלקטרונים אשר נראים דולקים כאש אמיתית לכל דעה ויוצרים תחושה, אוירה, ממשיות של קמין "ליופי" ולבעירה אלקטרונית (קמין בטוח ללא חשש של דלקה או שרפה) ובטח כאלה שעברו את מכון התקנים הישראלי.

היו יצרנים שהגדילו לעשות ולצרף לקמין אלמנט עיצובי המכסה את הטלוויזיה בפינת הטלוויזיה ע"י חיפוי קיר טלוויזיה בזכוכית מחוסמת בכל צבע בשילוב עם קמין אלקטרוני למטה במקום השמור לו. תצוגה זאת מקנה תחושה של "ביית מתקדם" עם עיצוב מתקדם ותחושה אמיתית של חדשנות אלקטרונית בסלון.

עוד מגוון רחב של קמינים

עוד מגוון רחב של קמינים המתאימים לכל מטרה בבית אם זה קמין מלבנים וארובה אם זה קמין אקווריום, אם זה קמין לכל פינה, קמין בשילוב מזנון, קמינים המותאמים לעיצוב האדריכל או הלקוח הפרטי.( ועם זה קמינים על גז שעליהם אקדיש פיסקה שלמה בהמשך.) בקיצור קמינים נכנסים היום בבתים חדשים ובעת שיפוץ בית או סלון גם במקומות שהאקלים שם הוא חם,

בכדי להוכיח כי התקנות הקמינים אם לא היו מצרך עיצובי מדהים הרי שלא היו צריכים לרכוש אותם למען מטרה של חימום שהרי בכל בית יש מזגן וזה אלמנט החימום המומלץ ביותר גם מבחינת בטיחות וגם מבחינת חימום הבית והכי חשוב עלות הפעלתו נמוכה מכל קמין אחר מחמם.

קמין מחמם "קמינים של גז"

חלוקות הדעות בקשר עם השימוש בקמין גז, יש לקוחות שיעדיפו חימום על גז, כי זה מתאים לחמם את הבית, כי האינסטלציה שלו עם צינורות נחושת מייפה את ההתקנה וכי העיצוב "יפה"  ויש החוששים להתקין קמין גז כי: "חסרונות: עלותו של קמין המופעל בגז גבוהה, ומחירו ההתחלתי כ-10,000 שקל. גם חומר הבעירה יקר – כ-6 שקלים לקילו. ישנו בארץ גם פחד פסיכולוגי משימוש בגז לצורכי הסקה, שמרתיע רבים. (כלכליסט) להוסיף את האזהרות שאנו שומעים עליו בתקשורת צריך כל לקוח המעוניין בקמין לא רק לבדוק את יופיו אלא גם את בטיחותו.

כמו בכל קנייה צרכנית

כמו בכל קנייה צרכנית אנו לא חייבים להישמע לגחמות האדריכל או להתייחס רק ליופי, אנו בראש ובראשונה חייבים לדאוג לבטיחותנו ולשם כך צריך לקרוא, לבדוק, ולהתייעץ, ובכלל שאנו מדברים לרוב במאמר זה את הקמין כערך עיצובי ולא ערך מחמם.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

מומחה לעיצוב הבית

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

שווה קריאה

דילוג לתוכן