חיפוי קיר טלוויזיה מעץ עיצוב פנים

אם היינו כאנשים יכולים לעקוב אחרי טרנדים עיצוביים של בתי מגורים, משרדים, אולמות ובכלל, אזי עיצוב השטח אותו אנו רוצים לשנות היום, מחר כבר יהיה משהו אחר שמוביל טרנד חדש. אם זה בחומרים ואם זה באדריכלים וארכיטקטים המתבקשים להיות מעודכנים בכל טרנד עיצובי שעלה לבמה.

מגוון החומרים בתחום העיצוב כבר שבר ממזמן את תקרת הזכוכית וממש קשה לבחור, חומר, סגנון, גישה עיצובית במוצר, צבע ועוד.

לדוגמה רצינו לעצב את סלון הבית/המשרד, האלמנט הראשי הוא נושא הקירות, לפני זמן וגם היום  עדיין חומרים שולטים זה "הצבע",  נכון, העולם הזה גם התקדם "פלאים" חומרים, טקסטורות, שילובי צבע עם תוסף פיגמנט, עלון הצבעים התרחב עוד עם הרבה שילובי צבעים, שנראים מיליון דולר ומותאמים לכל חדר או משטח עבודה. אבל היום הטרנד השתנה ולמעשה העולם הולך לכיוון של חיפויי קירות פנים וחוץ. אלומיניום, סיביי בטון, צמנט בטון, עץ, שליכטת צבע, פנלים מצמנט בטון ביחד עם חיתוך פנלים בקווים או טקסטורות אותו בוחר להביא האדריכל ללקוח או הלקוח ובחירתו שלו וכמובן עוד סוגי חיפויי בטון יותר מוכרים כמו בריקים, לבני עץ, קרמיקה, זכוכית ועוד. למעשה כל מספר חודשים פורצים לשוק חומרים שונים והמצאות טקסטורות שונות.

איך יודעים כיצד לבחור?

שאלה נכונה!

למעשה על מנת למצוא את האיזון הנכון בעיצוב חלק בבית פונים לאדריכל או מעצב/ת פנים והוא מגיש לכם על מגש של כסף תוכנית מעודכנת לעיצוב החדר שנבחר. יש כאלה אשר מעוניינים לעצב את הביית לפי סגנונם ולא חסר היום תוכנות ייעודיות אשר מתנהגות כמו משחק לוגו כאשר אתה בוחר את שטח הביית מכניס מידות ואלמנטים מתוך מאגר פנימי של החברה מזיז, משנה, צובע, מכניס חומר מותאם וכך בונה לעצמך סקיצה אותה אתה יכול לשנות עשרות פעמים. הגדילו לעשות מפתחי התוכנות והאפליקציות שהם מלאים במידע של פתרונות כולל תמחיר שיכול לבוא לקראתך ולתמחר לכם את עלות העבודה והחומרים. זה פשוט מדהים, ואז אתה קבלן לעצמך קונה את חומרי הגלם במחיר סיטונאי, מתקשר עם קבלן מקצועי בלבד להתקנת חיפויי קירות שגם מסוגל לתת לך ערך מוסף לעיצוב הביית או החדר המעוצב.

השפע מבלבל אותנו אבל נותן לנו פתרונות

שפע חומרי הגלם העומדים בפנינו באמת משגע אותנו ומאחר ואנשים היום הרבה יותר יצירתיים ורוצים להביא את העיצוב שלהם אל תוך בית המגורים שלהם נדרשת מהם עבודה די מעמיקה בכדי להשלים פאזל, ולכן אצל רוב ספקי עיצוב הבית תוכלו למצוא המלצות ותמיכה בחומרים שכל אחד כזה מייצג מה שמתיר את בעל הבית עם חומרים מודרניים, עכשוויים, ומבחר, מה שחוסך הון כסף בשלב התכנון והרכש כאשר יש "מרוויח" בצומת הזאת של מתכנן וחומרים.

לסיכום

החלטתם לחדש, לשפץ, סלון או חדר פנו אל אחד מספקי הקטגוריות בתחום עיצוב הביית, יש הרבה כאלה שגם מעמידים לרשותכם את היידע וההתמחות שלהם בתחום, יש כאלה שמעמידים לרשות הלקוח מעצב בית שיכול לתת את תוספת המשקל שלו אזי זה מקל על התהליך ובפרט שהוא גם היבואן, הייצרן, המוביל והמתקין. ברמה האישית, אני מודע לקושי של לקבל החלטת סגירה על עיצוב סופי שאחרי הכול היום כבר לא משפצים בית צבע, ארון, מזנון, כורסא ושולחן. היום האלמנטים ומה שנותן את הטא'צ בעיצוב אלו דווקא האלמנטים הדרמטיים, קיר, תאורה, עמדת הטלוויזיה ובעיקר ריהוט חדשני מתקדם קצת נוטה לעתיד מתחדש, ראו היום איך קבלן לא במבצעי משרד השיכון אלא מקבלן ששילמת לו את מיטב כספך, את הדירה, החומרים, העיצוב, הטכנולוגיה וכ"ד

בהצלחה 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram

מומחה לעיצוב הבית

מלאו את הפרטים ונחזור בהקדם

שווה קריאה

דילוג לתוכן